Kontakt

Kontakta oss

Här har vi specificerat kontakter inom olika områden så att du lättare kan vända dig till rätt person. Har du en allmän fråga går det bra att kontakta oss på:info@faringsotra.se
Om du redan har konto här och vill mejla in en order kan du göra det på order@faringsotra.se
Vill du ansöka om konto gå till vår Ekonomi-sida
Tel: 08-560 241 00

eller skriva till:
Byggvaruhuset Färingsö Trä AB
Färentunavägen 65
179 75 SKÅ


avatar

Peter Skoog

VD
08-56024762
peter@faringsotra.se

avatar

Ulf Westfält

Butiksansvarig
0760-383024
ulf.westfalt@faringsotra.se

avatar

Marie Nobinder

Ekonomiansvarig
08-56024768
marie@faringsotra.se

avatar

Per Johansson

Miljöansvarig, järn & verktyg/maskiner, uterum, trädgårdsmaskiner, markiser
073-9087504
per.johansson@faringsotra.se

avatar

Robert Nordgren

Vitvaror & hushåll, badrum, kakel/klinker, inredning, förvaring, trägolv
070-9148090
robban@faringsotra.se


avatar

Niklas Gefvert

Vice VD, platschef
076-3280843
niklas.gefvert@faringsotra.se

avatar

Stefan Nyman

Byggsäljsansvarig
08-56024899
stefan.nyman@faringsotra.se

avatar

Ove Johansson

Byggsäljare. offerter
073-5461454
ove.johansson@faringsotra.se

avatar

Jenny Kleiner

Miljöansvarig, byggsäljare, offerter
070-2416149
jenny.kleiner@faringsotra.se

avatar

Martin Sten

Byggsäljare, offerter
076-2304083
martin.sten@faringsotra.se

avatar

Bengt Domander

Ansvarig Monterat och klart
070-6414999
bengt.domander@faringsotra.se


avatar

Charlie Daelander

Marknadsföring, el & VVS, badrum, kakel/klinker, trägolv, inredning, förvaring, markiser, uterum
08-56024763
charlie@faringsotra.se

avatar

Gunnar Törning

Järn & verktyg/maskiner, el & VVS, färg & tapet, trädgårdsmaskiner
08-56024761
gurra@faringsotra.se

avatar

Donny Sey

Leveransansvarig
076-3299143
donny.sey@faringsotra.se

avatar

Thomas Skoog

Leveransansvarig
073-5220178
thomas@faringsotra.se

avatar

Robert Nilsson

Brädgårdsansvarig
073-5125241
robert.nilsson@faringsotra.se

Comments are closed.